W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz opraw okularowych, soczewek kontaktowych i szkieł okularowych.

Szukasz pomocy?

Nasz salon zapewnia kompleksową pomoc w diagnozie wady wzroku, doborze soczewek kontaktowych, diagnostyce schorzeń układu wzrokowego. Pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie oprawy okularowe i przeciwsłoneczne. Lubimy naszą pracę, dlatego możecie Państwo liczyć na pełne zaangazowanie i miłą atmosferę.

Specjalsta Okulistyki w Toruniu

W naszym salonie uzyskasz profesjonalne badanie wzroku. Współpracujemy z najlepszymi okulistami. W celu umówienia wizyty zadzwoń i poproś o pomoc konsultanta. 56 657-57-41., 509370734. Profesjonalni okuliści w Toruniu.

Soczewki kontaktowe

Oferujemy szeroki wachlarz najnowszych soczewek kontaktowych. W naszej ofercie znajdziesz soczewki wyłącznie renomowanych firm. Posiadamy soczewki jednogniskowe, miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, kolorowe, astygmatyczne, dwuogniskowe, progresywne, multifokalne.

Okulary

Studio Optical posiada bardzo duży wybór oprawek okularowych, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć tę, w której czuje się i wygląda idealnie. Zapraszamy do obejrzenia oferowanych w naszym Salonie kolekcji opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do salonu okulistycznego w Toruniu – STUDIO OPTICAL

Dlaczego My?

Studio Optical to nowoczesny salon optyczny i okulistyczny z wieloletnimi tradycjami. Stoi za nami pasja, wiedza, doświadczenie, najlepsi producenci oraz lekarze okuliści.

Takich marek jak: ……
Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy, z pewnością będziemy w stanie pomóc. Zapraszamy